Możesz otrzymywać wypłaty wygranych z Mostbet bezpośrednio na swoją kartę bankową - wystarczy, że zweryfikujesz swoje konto.
pornjk, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn800, porn900

Jedwab wyróżnia nasze sukienki do chrztu!

Mydream powstało jako alternatywa do powszechnie dostępnych ubranek dla dzieci, które obecnie są dostępne na rynku. Większość z nich sprowadzana jest z zagranicy i szyta jest mechanicznie ze słabej jakości materiałów. Chcieliśmy wypełnić lukę na rynku i stworzyć coś zupełnie innego, coś czym będziemy się wyróżniać na tle konkurencji. Coś co zaspokoi potrzeby bardziej wymagającego i świadomego klienta szukającego produktu, który spełni dzisiejsze trendy i sprosta wysokim standardom, a jednocześnie będzie produktem unikatowym. Taki jest cel marki MyDream!

Czy wiecie co wyróżnia nasze ubranka do chrztu ?

Jak pisaliśmy wcześniej, tworząc nasze kolekcje postawiliśmy przede wszystkim na wysoką jakość materiałów oraz sposób wykonania naszych produktów. Do produkcji naszych sukienek do chrztu wykorzystujemy przede wszystkim włoski 100% jedwab oraz polską 100% bawełnę. Nasze krawcowe wkładają całe swoje serce i godziny pracy, by każda sukienka do chrztu była dobrze uszyta i dopracowana w najmniejszym szczególe.

Dlaczego jedwab jest taki wyjątkowy?

Przede wszystkim dlatego, że jest naturalny. Jedwab jest jednym z „najczystszych” ekologicznie włókien. Do jego produkcji nie potrzeba ani pestycydów, ani nawozów, ani jakiejkolwiek innej chemii. Jest materiałem bardzo szlachetnym i ekskluzywnym o prozdrowotnych właściwościach.

Najważniejszą cechą jedwabiu jest jego hipoalergiczność. Dzięki jego antystatycznym właściwościom nie kumuluje roztoczy i kurzu, co przynosi ulgę dla osób cierpiących na wszelkiego rodzaju alergie, astmę, zapalenie zatok czy katar. Polecany jest osobom z problemami skórnymi.

Jedwab pozwala na tworzenie komfortowych ubranek

Kolejną zaletą tego materiału jest jego zdolność do termoregulacji. Jedwab oddycha dzięki czemu i nasza skóra oddycha – nie pocąc się, a także izoluje on temperaturę. To znaczy, że zimą produkty uszyte z jedwabiu ogrzewają, a latem schładzają nie zakłócając naturalnej temperatury ciała człowieka. Dlatego użycie jedwabiu w naszych ubrankach do chrztu zapewnia również komfort rodzicom, którzy nie muszą się martwić o samopoczucie swojej uciechy.

Materiał prozdrowotny i ekskluzywny wygląd ubranka

Kolejną właściwością jedwabiu jest jego higroskopijność, to znaczy, że jedwab bardzo łatwo pochłania wilgoć zachowując jednocześnie odpowiedni dla skóry poziom wilgotności. Aminokwasy i pory mikroskopijne występujące w włóknach jedwabnych wchłaniają duże ilości potu, który potem odparowuje na zewnątrz. Dzięki temu skóra w gorący dzień się nie przegrzewa i pozostaje sucha.

Jedwab jest nie tylko materiałem prozdrowotnym, ale także posiada szereg innych właściwości. Jest niezwykle przyjemny w dotyku, miękki i gładki. To sprawia, że sukienki do chrztu MyDream bardzo ładnie się układają, a jego niepowtarzalny, szlachetny wygląd i delikatny połysk sprawiają. Dzięki temu nasze ubranka dla dzieci wyglądają ekskluzywnie. Pomimo tego, że jedwab sugeruje nam swoją delikatność, wbrew pozorom jest on materiałem bardzo wytrzymałym. Dobrą nić jedwabną trudno zerwać, a jako że jest cienka, da się z niej utkać bardzo gęsty i mocny materiał.

Ten materiał jest najlepszy do produkcji sukienek!

Podsumowując, naturalny jedwab jest materiałem proekologicznym i prozdrowotnym, a jednocześnie niezwykle przyjemnym, eleganckim oraz bardzo wytrzymałym. Uważany jest jako najbezpieczniejszy materiał stosowany w produkcji odzieży. Z tego też względu zdecydowaliśmy się tworzyć i szyć z niego nasze sukienki do chrztu.

Sukienki do chrztu z jedwabiu:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *