Nasza podróż

oliczność chrztu. Dla nas największym wyzwaniem było znalezienie odpowiedniego ubranka . Jako że nasze dzieci mają bardzo wrażliwą skórę i są alergikami, długo szukaliśmy ubranka uszytego z naturalnego materiału. Od urodzenia naszych dzieci byliśmy przeciwnikami ubranek uszytych ze sztucznych materiałów takich jak poliester. Szukaliśmy też czegoś prostego, a zarazem niebanalnego. Niestety wszystko co było dostępne na rynku, czy to w sklepach internetowych, czy w sieciówkach nie spełniało naszych oczekiwań. Czas nieustannie mijał, a my nie mogliśmy znaleźć rozwiązania. Wobec tego narodził nam się pomysł, aby uszyć dla naszego syna odpowiednie ubranko na tę okoliczność. Kupiliśmy materiał, znaleźliśmy krawcową i tak powstał pierwszy projekt Mydream.

Nasz syn w pierwotnej wersji pajaca bawełnianego

Na tyle nas to zafascynowało, że zainspirowało nas to do poszerzenia własnej działalności.

Postanowiliśmy szyć!

…Tak zaczęła się „Nasza podróż” …

Zaczęliśmy szukać dobrych materiałów, tworzyć projekty, odszywać pierwsze wzory, udoskonalać je – tak aby wszystko było dopracowane w każdym szczególe. W tworzeniu naszej marki postawiliśmy sobie wysoką poprzeczkę – „dobra jakość” z czego dziś jesteśmy najbardziej dumni i powoli rozpoznawalni na rodzimym i zagranicznym rynku.

W doborze materiału dla chłopców zdecydowaliśmy się na użycie 100% teksturowanej, polskiej bawełny, która dzięki swej miękkości i naturalności jest niezwykle przyjemnym i komfortowym materiałem dla skóry dziecka. Dodatkowo postawiliśmy na 100% naturalny len, będący lekkim i przewiewnym materiałem, ciało dziecka swobodnie może oddychać i nie poci się. Dzięki tym wszystkim właściwościom, dziecko odczuwa niesamowity komfort użytkowania, a rodzic ma gwarancję tego, że jego skarb jest otulony tym co najlepsze.

Kolekcje dziewczęce to naturalny 100% włoski jedwab oraz włoskie koronki z elementami nitki bawełnianej. Tkaniny są niesamowicie miękkie i przyjemne w dotyku. Ponad to wszystkie nasze sukienki są dodatkowo podszyte naturalną bawełnianą podszewką.

W ani jednym aspekcie nie odpuściliśmy tego, by wszystko co jest tworzone pod naszą marką było najwyższej jakości. Niejednokrotnie proponowano nam tańsze zamieniki, czy to w materiałach czy w dodatkach, aby obniżyć koszty produkcji – ale my zawsze byliśmy temu przeciwni i konsekwentnie dążyliśmy do realizacji naszego celu. Dziś możemy pochwalić się ponad 30 kolekcjami uszytymi z wysokogatunkowych materiałów, które sprzedajemy z powodzeniem nie tylko na rynku polskim, ale i zagranicznym. Wszystkie nasze ubranka do chrztu są szyte ręcznie przez nasze krawcowe, to znaczy, że dokładają one wszelkich starań, aby każdy guzik, kazdy nitka, kazdy szew były odszyte i dopracowane w sposób jak najlepszy.

Aktualnie cały czas pracujemy nad nowymi kolekcjami i nie poprzestajemy w naszych zamierzeniach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *