Możesz otrzymywać wypłaty wygranych z Mostbet bezpośrednio na swoją kartę bankową - wystarczy, że zweryfikujesz swoje konto.
pornjk, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn800, porn900

MyDream – marka odzieżowa dla najmłodszych

Czy stanęliście przed trudnym wyborem, jakim jest ubranko na chrzest dla Waszych pociech? Dla nas było to ogromne wyzwanie! Jako że nasze dzieci mają bardzo wrażliwą skórę i są alergikami, długo szukaliśmy ubranka uszytego z naturalnego materiału. Od urodzenia naszych dzieci byliśmy przeciwnikami ubranek uszytych ze sztucznych materiałów takich jak poliester. Szukaliśmy też czegoś prostego, a zarazem niebanalnego. Jak poradziliśmy sobie z poszukiwaniem wyjątkowego ubranka na chrzest dla naszego synka?

MyDream – marka stawiająca na jakość

Niestety, wszystko co było dostępne na rynku, czy to w sklepach internetowych, czy w sieciówkach nie spełniało naszych oczekiwań. Czas nieustannie mijał, a my nie mogliśmy znaleźć rozwiązania. Wobec tego narodził się pomysł, aby uszyć dla naszego syna odpowiednie ubranko na tę okoliczność. Kupiliśmy materiał, znaleźliśmy krawcową i tak powstał pierwszy projekt MyDream.

Na tyle nas to zafascynowało, że zainspirowało nas to do poszerzenia własnej działalności. Postanowiliśmy szyć! Tak zaczęła się „nasza podróż”.

Ubranka na chrzest z dobrych materiałów

Zaczęliśmy szukać dobrych materiałów, tworzyć projekty, odszywać pierwsze wzory i udoskonalać je – tak aby nasze ubranka na chrzest były dopracowane w każdym szczególe. W tworzeniu naszej marki postawiliśmy sobie wysoką poprzeczkę – „dobra jakość” z czego dziś jesteśmy najbardziej dumni i powoli rozpoznawalni na rodzimym i zagranicznym rynku.

Materiały wykorzystywane we wzorach dla chłopców

Eleganckie ubranka na chrzest dla chłopców marki MyDream

W doborze materiału dla chłopców zdecydowaliśmy się na użycie 100% teksturowanej, polskiej bawełny, która dzięki swej miękkości i naturalności jest niezwykle przyjemnym i komfortowym materiałem dla skóry dziecka. Dodatkowo postawiliśmy na 100% naturalny len, będący lekkim i przewiewnym materiałem, ciało dziecka swobodnie może oddychać i nie poci się. Dzięki tym wszystkim właściwościom, dziecko odczuwa niesamowity komfort użytkowania naszych ubranek na chrzest, a rodzic ma gwarancję tego, że jego skarb jest otulony tym co najlepsze.

Zobacz komplet do chrztu dla chłopców „Castello”.

Dobór materiałów na ubranka dla dziewczynek

Ekskluzywne ubranka na chrzest dla dziewczynek

Każda sukienka do chrztu naszej produkcji to naturalny 100% włoski jedwab oraz włoskie koronki z elementami nitki bawełnianej. Tkaniny są niesamowicie miękkie i przyjemne w dotyku. Ponad to wszystkie nasze sukienki są dodatkowo podszyte naturalną bawełnianą podszewką.

Zobacz sukienkę do chrztu „Sarina”.

U nas ubranka dla dzieci tylko dobrej jakości

W ani jednym aspekcie nie odpuściliśmy tego, by wszystko, co jest tworzone pod naszą marką było najwyższej jakości. Niejednokrotnie proponowano nam tańsze zamienniki, czy to w materiałach czy w dodatkach, aby obniżyć koszty produkcji – ale my zawsze byliśmy temu przeciwni i konsekwentnie dążyliśmy do realizacji naszego celu, jakim było stworzenie wyjątkowych ubranek dla dzieci.

Dziś możemy pochwalić się ponad 30 kolekcjami uszytymi z wysokogatunkowych materiałów, które sprzedajemy z powodzeniem nie tylko na rynku polskim, ale i zagranicznym. Wszystkie nasze ubranka do chrztu są szyte ręcznie przez nasze krawcowe, to znaczy, że dokładają one wszelkich starań, aby każdy guzik, każda nitka, każdy szew były odszyte i dopracowane w sposób jak najlepszy. 

Aktualnie cały czas pracujemy nad nowymi kolekcjami i nie poprzestajemy w naszych zamierzeniach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *