Możesz otrzymywać wypłaty wygranych z Mostbet bezpośrednio na swoją kartę bankową - wystarczy, że zweryfikujesz swoje konto.
pornjk, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn800, porn900

Len … Dlaczego jest tak bardzo wyjątkowy?

Zdążyliście się już zorientować, że nie lubimy sztucznych materiałów, gdzie skóra nie oddycha, poci się, jest bardziej narażona na podrażnienia i alergie. Jako świadomi rodzice poświęciliśmy ogromną ilość czasu, aby odnaleźć rzeczywiste dobro dla naszych dzieci. Też go szukacie? Chcemy się nim dzielić  razem z Wami. 

Kochamy wszystko co naturalne, dobre i bezpieczne – 

– zarówno w domu, w życiu jak i w naszej pracy, w której obdarowujemy Wasze dzieci, tym co dla nich najlepsze. Dobre materiały to podstawowy składnik, na który postawiliśmy. Pisaliśmy już o certyfikowanej bawełnie, o szlachetnym jedwabiu …a dziś ….kolejny materiał, który tak bardzo pokochaliśmy, i z którego szyjemy nasze ubranka do chrztu – naturalny len.

W dzisiejszych czasach jest bardzo niedocenianym materiałem, być może dlatego, że nie mówi się tak naprawdę o jego niesamowitych właściwości – niejednokrotnie lepszych od bawełny. Kupujemy szybko, bez zastanowienia – to co nam się spodoba lub wpadnie w ręce, nie zastanawiając się jak się to użytkuje – trochę tak bez świadomości. Kupujemy spodenki dla naszego dziecka-bo będzie cudnie w nich wyglądać  i nie myślimy ” czy oby na pewno jego skóra będzie w tym oddychać, czy będzie mu wygodnie i komfortowo, a czy materiał, z którego są uszyte pochłonie conajmniej 20% wilgotności co da mu poczucie świeżości ” – NIEEEEE 

No ale w zasadzie czy nie można tego połączyć?

Przecież  materiał to podstawowy składnik każdego ubrania – możesz wybrać dobrze! Wystarczy być świadomym.

Len…Dlaczego jest tak bardzo wyjątkowy? 

Idealny na lato – Len jest materiałem oddychającym, bardzo przewiewnym i lekkim. W lnie człowiek poci się 1,5 razy mniej niż w przypadku bawełny i 2 razy mnie niż ubrany w odzież wiskozową (wiedziałeś, że wiskoza to sztuczny materiał?:) ). W czasie upałów ubrany w len człowiek ma temperaturę skóry niższą  o 3 °C .Dzięki jego higroskopijności len jest w stanie szybko wchłonąć wilgoć dając poczucie  świeżości i rześkości .

Idealny na zimę – i tu pewnie zdziwienie, ale to prawda. Lniana odzież w niskich temperaturach otula ciepłem, czyli pomimo swej lekkości i przewiewności powoduje, że czujemy się w nim ciepło.

Idealnie czysty –  posiada rzadkie właściwości bakteriologiczne. Jest odporny na grzyby i bakterie – stanowi skuteczną barierę dla niektórych chorób. Tkaniny lniane to doskonały filtr chroniący przed średnio agresywną chemią, hałasem i pyłem. Len odrzuca brud i drobne zanieczyszczenia. Łatwo wyprać go w gorącej wodzie jak również można go gotować, suszyć na słońcu i prasować na gorąco. To wszystko zapewnia maksymalną sterylizację lnu.

Leczniczy – nie powoduje reakcji alergicznej i jest przydatny w leczeniu wielu chorób alergicznych, jest skuteczny w leczeniu stanów zapalnych, gorączki, redukuje i reguluje wentylację.  Zmniejsza również zmęczenie i zdecydowanie poprawia nastrój.

Sprawdź i przekonaj się że będzie on idealnym materiałem dla Twojego dziecka. Zyskasz spokój i poczucie bezpieczeństwa, mając pewność, że to co mu dajesz jest dla niego rzeczywiście najlepsze.

Największą popularnością w naszych kolekcjach cieszy się ubranko do chrztu dla chłopca – San Juan – które uszyte jest właśnie ze 100% naturalnego polskiego lnu.

Jeśli szukasz czegoś w stylu Casual, komplet do chrztu dla chłopca – Toledo, który łączy w sobie len i bawełnę, będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.

Wszystkie właściwości, które opisaliśmy powinny przekonać Cię że można połączyć  komfort i wygodę z poczuciem dobrego gustu.

Na ten moment len wykorzystywane jest w kolekcjach chłopięcych, lecz wkrótce się to zmieni.

Dziewczynki również już niedługo będą mogły cieszyć się jego zaletami i to właśnie dla nich powstaną nowe sukienki do chrztu. Bądźcie z nami i śledźcie nasze nowości  – tworzymy to dla Was

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *