Możesz otrzymywać wypłaty wygranych z Mostbet bezpośrednio na swoją kartę bankową - wystarczy, że zweryfikujesz swoje konto.
pornjk, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn800, porn900

Dlaczego bawełna jest dobra?

Zdarzyło Ci się niejednokrotnie, że ubrałeś się w coś co spowodowało nadmierną potliwość lub podrażnienie Twojej skóry? Czułeś się skrępowany, źle, niekomfortowo i nie chciałeś tego nosić? Pewnie masz w swojej szafie takie rzeczy, które Ci się bardzo podobają, ale których nie możesz założyć.

Dlaczego nie wszystkie materiały są dla nas dobre

A może warto byłoby zwrócić uwagę na to, z czego jest uszyte? Patrzyłeś na metkę? Być może ubranie, które Ci się podoba jest zrobione z poliestru lub z innego sztucznego materiału. Czy wiedziałeś, że poliester to plastik – taki jak butelka – który w dzisiejszych czasach coraz częściej wykorzystuje się przy produkcji ubrań? Zdziwiony? Stąd mogły wziąć się Twoje dolegliwości – a dolegliwości związanych z poliestrem jest znacznie, znacznie więcej.

Jeśli decydujesz się zakładać to swojemu malutkiemu dziecku, które ma niesamowicie wrażliwą skórę, to nie dziw się, że ono też wyraża swoje niezadowolenie np. poprzez płacz czy marudzenie. Może warto jest bardziej świadomie wybierać produkty, które nie narażają ani Ciebie, ani Twojego dziecka na dyskomfort i zapewniają swobodną cyrkulację powietrza?

Szyjąc nasze ubranka do chrztu stawiamy na takie właśnie materiały, bo chcemy by Twój maluch czuł się dobrze i mógł się uśmiechać. Podstawową naszych kolekcji jest polska bawełna, która produkowana jest na nasze specjalne zamówienie. Posiada ona ważne dla nas certyfikaty: ,,Bezpieczny dla dziecka”, „Bezpieczny dla niemowląt”  oraz Oeko-Tex.

Certyfikaty jakości ubranek do chrztu dla chłopców i dziewczynek

,,Certyfikat Bezpieczny dla Dziecka” – potwierdza, że wyrób jest bezpieczny dla dziecka i gwarantuje pełny komfort użytkowania, a wydawany jest przez niezależne, upoważnione instytucje. Produkt oznaczony tym certyfikatem musi spełniać kilka warunków:

  • jego skład surowcowy musi być adekwatny do wieku dziecka i przeznaczenia;
  • nie może zawierać substancji chemicznych uznanych za szkodliwe w ilościach przekraczających wartości dopuszczalne;
  • jego konstrukcja musi zapewniać funkcjonalność i bezpieczeństwo użytkowania;
  • producent (importer) musi być zdolny do prowadzenia stabilnej produkcji (importu) gwarantującej powtarzalność cech w trakcie ważności certyfikatu.

Certyfikat Öko-Tex Standard 100 to znak nadawany przez członków Międzynarodowego Stowarzyszenia na Rzecz Badań i Rozwoju Ekologii Wyrobów Włókienniczych Öko-Tex. Oznaczane są nim tekstylia, które nie zawierają żadnych czynników rakotwórczych, barwników azotowych oraz alergizujących, a także innych szkodliwych związków, takich jak pestycydy, formaldehydy czy metale ciężkie.”

Wybierając strój na chrzest dla chłopca lub dziewczynki wyprodukowany w MyDream masz gwarancję najwyższej jakości oraz bezpiecznego użytkowania.

Zalety ubrań uszytych z bawełny

Stawiając na bawełnę w produkcji ubrań dostrzegamy wiele zalet, które dla dzieci mają ogromne znaczenie:

  • twoja skóra może swobodnie oddychać – nie poci się;
  • nie uczula – nie jesteś narażony na podrażnienia, alergie, swędzenie –  bardzo rzadkie są przypadki, żeby bawełna powodowała alergie;
  • wysoka higroskopijność –  jest w stanie wchłonąć do 25% pary wodnej;
  • zatrzymywanie ciepła jest zależne od rodzaju bawełny, grubsza grzeje bardziej, cienka raczej schładza;
  • posiada dużą odporność na rozciąganie – na mokro jest jeszcze zwiększona o 30%;
  • jest odporna na wysoką temperaturę (np.w trakcie prasowania) – dzięki temu pozbywasz się drobnoustrojów i roztoczy czy bakterii.

Bawełna w ubrankach MyDream

Decydując się na produkcję naszych ubranek, chcieliśmy aby bawełna była w pierwszym kontakcie ze skórą dziecka, zapewniając mu komfort, ochronę i bezpieczeństwo, dlatego wszystkie nasze sukienki do chrztu posiadają podszewkę bawełnianą.

Z kolei w kolekcjach chłopięcych możesz odnaleźć pajaca oraz komplet do chrztu, który w całości uszyte są z bawełny.

Komplet do chrztu dla dziecka

Wiedząc teraz ile właściwości prozdrowotnych ma bawełna, zastanów się czy nie warto dać swojemu dziecku to co dla niego najlepsze bo: zadowolone dziecko to zadowolony rodzic.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *